Міськрайонна газета

ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ ЮНЕСКО ПІРЕЇ І ОСТРОВІВ ГРЕЦІЇ ЗАПРОШУЄ УЧНІВСТВО СУМЩИНИ ДО СПІВПРАЦІ

Учні загальноосвітніх та приватних шкіл, гімназій, спортивних шкіл та інших навчально-виховних закладів мають можливість взяти участь у роботі міжнародного навчально-відпочинкового табору на березі Егейського моря

У рамках освітньої діяльності та програм культурного молодіжного обміну «Apollon» та «Poseidon» учнів Сумщини запрошують взяти участь у роботі міжнародного навчально-відпочинкового табору, що знаходиться у екологічно чистому містечку Порто Хелі на березі Егейського моря.

Програма перебування у таборі передбачає вивчення англійської та грецької мови, культурні програми, уроки грецького танцю, ознайомлення з історією Древньої Греції, екскурсії історичними місцями, що занесені до Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО, участь у програмах Клубу ЮНЕСКО Піреї і островів зі збереження навколишнього середовища.

Презентація цієї програми представниками The Club for UNESCO of Piraeus and Islands на чолі з президентом Іоанісом МАРОНІТІСОМ, планується у перших числах березня 2019 року у Львові, Києві, Харкові та Одесі.

Організація Клуб ЮНЕСКО Піреї і островів створена для сприяння міжнародній культурній свідомості, взаєморозумінню, співпраці та солідарності відповідно до основних принципів та ідеалів ЮНЕСКО.

Діяльність клубу здійснюється в чотирьох основних напрямках: культурні заходи, освітня діяльність, громадська діяльність, діяльність у сфері екології.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном +38067 922 47 75,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,www.apollongroup.com.ua