Міськрайонна газета

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ - ЦЕ ПРИКЛАД МУЖНОСТІ, ВИТРИМКИ, ДИСЦИПЛІНИ, ГЕРОЇЗМУ

6 грудня керівники району привітали військових з Днем Збройних Сил України

У районному краєзнавчому музеї для них організували зустріч, на яку запросили військовослужбовців Лебединського об’єднаного військового комісаріату, ветеранів військової служби, волонтерів, студентів педагогічного коледжу.

«Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави. Складаємо глибоку шану кожному, хто боронив нашу землю від ворожих посягань, хто присвятив себе служінню Вітчизні. Безмежно вдячні всім, хто захищає Україну сьогодні, хто примножує славу і авторитет нашої держави. Навіть у найскладніших умовах ви залишаєтесь вірними присязі, спрямовуєте всі свої сили та професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості», - привітала військових тимчасово виконуючий обов’язки голови Лебединської райдержадміністрації Оксана ЛИХИНА. Вона також привітала волонтерів зі святом, яке вони відзначили 5 грудня, та подякувала за підтримку земляків, які боронили Україну на східних рубежах.

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. За 27 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.

Голова Лебединської районної ради Василь КАЛИТА привітав військовослужбовців з їхнім професійним святом - Днем Збройних сил України, подякував їм за ту нелегку службу, яку вони несуть: «Відповідальність, яка стоїть перед вами за безпеку і оборону країни, є надзвичайно велика. Сьогодні не проста ситуація в країні - оголошено військовий стан. Ми повинні бути єдиними, сильними задля майбутнього нашої країни».

За військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань кращі військовослужбовці були відзначені почесними грамотами, ветерани військової служби і волонтери - подяками голів районної державної адміністрації та районної ради.

Винуватців свята поздоровив також заступник військового комісара капітан Ігор Ячменьов та висловив їм вдячність за службу та забезпечення надійного захисту держави, адже всі військовослужбовці, які на даний час працюють у військкоматі, є учасниками АТО. Слова вітань і власний вірш подарувала захисникам дружина учасника АТО Ольга Савченко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України.

Музичне супроводження заходу забезпечили кращі солісти районного будинку культури.