Міськрайонна газета

ВЛАДА КОНКРЕТНИМИ СПРАВАМИ ДОПОМАГАЄ УЧАСНИКАМ ВІЙНИ

 

 Олександр Цупро відвідав жителя Сум, інваліда ІІ групи, учасника війни Костянтина БАРЕНКА, над квартирою якого здійснено ремонт покрівлі. Чоловік протягом 7 років не міг вирішити свою проблему, тільки після втручання обласної влади її було знято.

 «Мій 85-річний батько – ветеран праці. 42 роки свого життя він віддав заводу ім. Фрунзе. Упродовж 56 років проживає в цьому будинку, який ще замолоду сам будував. За сім років ми зверталися до різних інстанцій, навіть до народних депутатів, оббивали пороги ЖЕКу. Як правило, все закінчувалося незначними поточними ремонтами. Лише після звернення до Президента України обласна влада за дорученням Глави держави за два тижні вирішила нашу проблему», – розповіла донька учасника війни Наталія ІЩЕНКО.

  «Влада конкретними справами допомагає учасникам війни. Цю турботу я відчув на собі, адже в моєму віці дуже важливо знати, що ти не один. За дієву допомогу обласній владі та особисто Юрію ЧМИРЮ вдячний не лише я, а й усі жителі нашого будинку», – сказав господар квартири Костянтин БАРЕНКО.

 «Це не єдиний приклад адресної допомоги. З початку року вирішено 33 проблемні питання, з якими до обласної влади зверталися ветерани війни, та 188 питань жителів області. «Діалог з країною» триває, ми і надалі будемо допомагати людям створювати умови для їх комфортного життя», – наголосив Олександр Цупро.