Міськрайонна газета

ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

6 листопада у Лебединському районі відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

З професійним святом працівників культури, яке вони відзначають 9 листопада, привітали голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ та заступник голови районної ради Світлана ГОРОШКО.

Вони відзначили високий професіоналізм аматорів мистецтва, який останнім часом визнають і на регіональному рівні. Галузь культури має міцну підтримку з боку районної влади. Керівники району подякували працівникам культури за роботу в напрямку перспективного розвитку галузі, особливо у сільській місцевості, збереження національної спадщини, майстерність та креативність у організації і проведенні культурно-масових заходів.

За досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва почесними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники і художні колективи району.

«Мистецтвом слова, пісні, музики, танцю, організацією масових заходів ви піднімаєте над буденністю значимість людини, яка творить і розбудовує наш край», — привітала колег начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз та висловила їм найкращі побажання.

Чимало теплих вітальних слів почули працівники культури напередодні професійного свята від депутата Сумської обласної ради Магомеда Галаєва, депутата районної ради Сергія Лук’яненка, сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, з якими налагоджена багаторічна тісна співпраця, колег та просто шанувальників мистецтва.

Свято було організоване творчим колективом районного будинку культури. Воно супроводжувалося виступами професіоналів, кращих солістів районної сцени: Світлани Маригіної, Марини Зініної, Ірини Балаби, Сергія Касьянова, Миколи Холодяя, Любові Лєгун, Катерини Волкової, Валентина Масюка.