Міськрайонна газета

ПАТ «СУМИГАЗ» МАЄ ПОВІДОМИТИ ЛЮДЕЙ ПРО ПРОВЕДЕНІ ПЕРЕРАХУНКИ ОБСЯГІВ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ

На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ під час наради, де розглядали питання щодо законності встановлення для мешканців житлових будинків граничних обсягів споживання газу

Останнім часом облдержадміністрація отримувала багато звернень від споживачів щодо законності встановлення для мешканців житлових будинків граничних обсягів споживання газу. Тому в облдержадміністрацію запросили представників  ПАТ «Сумигаз» і громадськості, щоб прояснити питання щодо порядку перерахування обсягів газу

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив на необхідності офіційного інформування людей щодо перерахунку норм споживання газу у сторону зменшення відповідно до рекомендацій НКРЕКП. 

У свою чергу, голова правління ПАТ «Сумигаз» Костянтин ТАЦЬКИЙ зазначив: «Наразі квитанції за червень розраховані вже без граничних норм і у цьому місяці будуть зроблені перерахунки. Найближчим часом жодного будинку у місті не буде з граничними нормами споживання газу».

На завершення наради Вадим Акпєров зазначив, що представництво ПАТ «Сумигаз» має прозвітувати у понеділок під час апаратної наради при голові облдержадміністрації про хід роз’яснення населенню порядку перерахунку спожитого газу.

Нагадаємо, що перерахунки мають бути проведені відповідно до вимог чинного законодавства та роз’яснення у листі НКРЕКП від 21 червня на запит громадських активістів Сумщини.