Міськрайонна газета

ДЕНЬ СЕЛА СВЯТКУВАЛА БОРОВЕНЬКА

7 липня, на Івана Купала, с.Боровенька святкувало День села

Боровенька – невеличке мальовниче село, лісове, грибне, ягідне, працьовите, веселе і згуртоване. Якщо ж працюють – до останніх сил, якщо ж святкують – до світанку. Чимало люду цього дня зібралось у селі: місцева громадськість, гості, хто тут народився і виріс, кого доля поєднала з цим краєм. Головне святкове дійство проходило у самісінькому центрі села, біля будинку культури. Манили і вабили до себе корчма, шинок, прохолодні напої, запахи шашлику, козацького кулішу та інші смаколики.

Під звуки Державного Гімну розпочалась урочиста частина свята. Як символ гостинності, миру, злагоди та родинного тепла почесним гостям з району сельчани вручили коровай.

Усю сільську громаду привітав з Днем села голова райдержадміністрації Віктор Химич, відзначивши природну красу краю, щирість і працьовитість людей, які живуть тут. Побажав берегти й надалі порозуміння в суспільстві, взаємну повагу, толерантність для подальшого розвитку села. З теплими словами вітань до боровеньчан звернулася керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ганна Полова. Вітаючи, вона подякувала людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток сільської громади та з нагоди Дня села почесними грамотами голова райдержадміністрації і голови районної ради були нагороджені ветерани праці: повар Боровеньківської ЗОШ І-ІІ ст. Марія Забуга, оператор машинного доїння корів Надія Чеперис, токар Анатолій Полозун, Василь Марченко, Галина Гриценко.

 Активний розвиток культури останнім часом спостерігається у Боровеньці. З появою запального, згуртованого жіночого вокального колективу «Гарні молодички» Боровенька стала частим учасником районних культурно-мистецьких заходів. Про це у вітальному слові зазначила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз та подякувала всім, хто підтримує культуру на селі та допомагає її розвитку, відзначила почесною грамотою директора сільського будинку культури Ольгу Шило.

Поздоровив зі святом земляків депутат районної ради Олексій Гордіяш. Подарунком від нього до Дня села стали нові костюми для учасників художньої самодіяльності.

До вітального слова запросили господаря села, сільського голову Анатолія Некипілого, який оголосив подяку сільської ради тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села. Дійсно, окрасою кожного села є його люди, то ж не оминули увагою своїх односельців. Приймали вітання у День села золоті подружжя,  наймолодші і найстарші мешканці. Слова подяки прозвучали на адресу працівників сільського клубу, без яких свято села не було б таким щирим, душевним і пісенним. Не залишилися поза увагою працівники сільської ради, освіти, поштового зв’язку, соціальної сфери, лісового господарства, медики, підприємці, спонсори, народні умільці, яких згадали теплим словом. Всі номінанти були нагороджені цінними подарунками.

Лунали вітання на адресу Боровеньківської громади від керуючого дільницею ТОВ «Агро-край» Володимира Сахна, голів фермерських господарств Михайла Горкуна і Тетяни Хвостенко, директора навчально-виховного комплексу Світлани Полозун. Подарунками місцеві аграрії відзначили вокальний колектив «Гарні молодички».

Після урочистої частини святковий настрій підтримували виступи місцевого колективу, солістів, гумористів, танцівників, радували око вироби майстринь, працювали заклади торгівлі, бажаючих пригощали різноманітними стравами та солодощами, малеча розважалася на атракціонах.

Свято пройшло на високому рівні завдяки спільним зусиллям сільського голови, закладу культури, спонсорів, місцевої громади. Всі учасники заходу активно готувались до одного із найважливіших свят у житті села – був гарно прикрашений сільський клуб, організовано місця для дозвілля, виставка творчості. День села у Боровеньці виявився щедрим на гостей.