Міськрайонна газета

У С.РЯБУШКИ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ

Дороги – на сьогодні болюча тема чи не для кожного українця. На жаль, Лебединщина не є виключенням
Сьогодні розпочато ремонт дороги у с.Рябушки. Близько 10 км автошляху оновиться за сприяння і допомоги нашого земляка, депутата Верховної Ради України, Владислава Бухарєва. Виконавцем ремонтних робіт є шляхо-будівна компанія "Альтком".
Народний депутат особисто прибув до Лебединського району та проінспектував, як проходить процес відновлення твердого покриття дороги. Працівники ремонтної бригади запевнили його, що завершать роботи найближчим часом.
Наприкінці лютого цього року Владислав Бухарєв був з робочим візитом у с.Рябушки, де виявив проблемні питання розвитку села. У їх числі було й питання ремонту доріг. Земляк пообіцяв допомогу зі свого боку в проведенні часткового ремонту дороги по селу. А на Лебединщині всі добре знають, що слово Владислава Вікторовича не розходиться з ділом. Він звик свої плани та починання втілювати у життя. Свідченням тому є відремонтовані об’єкти соціальної сфери, побудовані сучасні спортивні майданчики, традиційні безкоштовні виступи студії «Квартал-95», поповнення книжкових фондів бібліотек, навчально-матеріальної бази шкіл, подарунки дітям до Дня Святого Миколая, допомога громадянам пільгових категорій тощо.
Тепер ще до його списку добрих справ на користь виборців додасться ремонт сільської дороги.