Міськрайонна газета

НА ЛЕБЕДИНЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОДНІЄЇ З НАЙГУМАННІШИХ ПРОФЕСІЙ

З наступаючим професійним святом, яке відзначається в Україні кожну третю неділю червня, привітали медичних працівників Лебединщини

Урочистості проходили у районному будинку культури. Медики – надзвичайно віддані люди. На роботі – своїй професії й людям, вдома – сім’ї, рідним та близьким, а дехто – ще й улюбленому захопленню. Свідченням тому стала ошатна виставка творчих робіт, організована в холі будинку культури. На ній – справжні витвори мистецтва, виконані медичними працівниками Лебединського району. Заворожували погляд картини, вишиті хрестом і бісером, стрічками, захоплювали вироби з бісеру, колекція в’язаного одягу, вишиванки, духмяні короваї. У кожну з них вкладені серце, душа і власні почуття.

Слова  подяки за благородний труд і відданість одній з найгуманніших професій усіх, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів, висловили представники районної й міської влади.

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина відзначила високий професіоналізм лебединських медиків, їхні досягнення за останні роки. Дійсно, за останні роки їм вдалося багато чого зробити в плані оновлення обладнання і покращання  роботи медустанов.Наразі працюють над реалізацією заходів реформи. Особливі слова вітання посадовиця адресувала тим, хто нині рятує життя наших захисників у зоні АТО, не шкодуючи власного, та ветеранам медичної служби.

За вірність клятві Гіппократа, за милосердність, врятовані життя подякувала медикам заступник голови районної ради Світлана Горошко. Вона підкреслила, що майстерність наших медиків допомогла врятувати не одне життя. І нерідко люди в білих халатах повертають до життя, здавалося б, в безнадійній ситуації. Висловила впевненість, що у такій єдності і згуртованості, яка на даний час існує в районі між структурами, за підтримки місцевого самоврядування, обов’язково вдасться досягти бажаного, подолати любі труднощі.

Від імені міської влади представників лебединської медичної спільноти привітала заступник міського голови Олена Кірєєва.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника почесними грамотами обласного, районного та міського рівнів були нагороджені кращі працівники лікувально-профілактичних закладів.

Щирі побажання у вітальному слові та почесні грамоти до професійного свята отримали колеги від головного лікаря Лебединської центральної районної лікарні Владислава Шепіля. А кращим подарунком для них стала пісня у його виконанні.

Фахівців галузі охорони здоров’я району також привітали голова райкому профспілки працівників охорони здоров’я Надія Тищенко, директор Лебединського медичного училища Олександр Удодік, виконуюча обов’язки директора Лебединського багатопрофільного дитячого санаторію Олена Данілова.

Урочиста частина продовжилась святковою концертною програмою, в ході якої прославляли й шанували найгуманнішу з професій. Гарний настрій і позитивні емоції дарували глядачам колеги, солісти і творчі колективи районного та сільських закладів культури.