Міськрайонна газета

ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ОСВІТЯН ПРОХОДИТЬ У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ

16-17 травня у Лебединському районі проходить обласний науково-практичний семінар для завідувачів районних (міських) методичних кабінетів відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, міських рад, ОТГ на тему: «Колективно-компетентісна взаємодія учасників освітнього процесу в умовах реформування освіти»

Його відкриття відбулось на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості. Відкрила семінар проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та шкільної освіти Ірина Удовиченко та ознайомила з робочою програмою. Вона вручила Подяки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за популяризацію методичних форм роботи начальнику відділу освіти Лебединської райдержадміністрації Людмилі Дудченко і завідувачу районним методичним кабінетом відділу освіти Надії Сагайдачній та набір методичної літератури. Надія Сагайдачна також отримала перехідний знак методичної роботи від Недригайлівського району. Наступного року Лебединський район передасть його Конотопському. Представників освітньої галузі від імені районної влади привітали перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина і керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ганна Полова. «Проведення обласного заходу на Лебединщині є визначною подією в житті нашого району, яке сприятиме інноваційному розвитку, згуртуванню зусиль у обговоренні актуальних питань розвитку освіти, дієвим поштовхом для втілення нових, цікавих ідей у напрямку надання якісних освітніх послуг. Дана зустріч - унікальна можливість не тільки зібратись разом, обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, а й обговорити окремі аспекти перспективного розвитку освіти в умовах реформування. Адже, реформа освітньої галузі, розпочата в Україні, змушує освіту до подальшого розвитку та модернізації», - зазначалось у вітальних виступах. Представниці керівництва району висловили подяку організаторам семінару за надану можливість колегам освітньої галузі поспілкуватися та збагатитися новими знаннями, побажали плідної та конструктивної роботи.

Як розвивається освіта на Лебединщині розповіла представникам освітньої галузі регіону начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко. Вона зазначила, що навчальні заклади району практично повністю готові до навчання першокласників за новими вимогами Нової Української школи у плані навчально-матеріальної бази. При цьому подякувала керівництву району і депутатському корпусу за підтримку. А взагалі-то інформація начальника відділу освіти буде підкріплена практичною частиною. Програма науково-практичного семінару передбачає відвідування загальноосвітніх закладів району, де методисти матимуть можливість на власні очі оглянути процес навчання і виховання школярів. Акцентами семінару є робота з обдарованими учнями, впровадження інноваційних освітніх процесів, формування компетентної особистості учня, готовність освітнього процесу Лебединщини в умовах реформування освіти.