Міськрайонна газета

МЕХАНІЗМ НАДАННЯ СУБСИДІЙ ПОВИНЕН БУТИ НАЛАГОДЖЕНИЙ В УСІХ КУТОЧКАХ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

На цьому наголосила начальник управління соціального захисту Тамара Об’єщик під час проведення семінару з уповноваженими особами сільських рад, які займаються питанням житлових субсидій

Мета семінару – опрацювати всі нововведення і виокремити проблемні питання, якщо такі виникають. Це дозволить максимально успішно реалізувати оновлену програму субсидій в районі.

Під час заходу учасники детально опрацювали постанову Кабінету Міністрів України  від 27 квітня 2018 р. № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1022».

За підсумками наради фахівцям рекомендовано: провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності подання отримувачами субсидій у встановлених випадках нових заяв і декларацій для розгляду питання призначення субсидії на наступний період; повідомити про непризначення субсидії на наступний період громадян, у яких загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування).