Міськрайонна газета

ДЕНЬ ВІДДАЛЕНОГО СЕЛА У ПРИСТАЙЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Виїзна громадська приймальня голови Лебединської райдержадміністрації Віктора ХИМИЧА  продовжує свою роботу. Сьогодні посадовець відвідав Пристайлівську сільську раду. Мета роботи таких громадських приймалень – безпосередньо поспілкуватися з громадами, почути і обговорити реальну проблематику кожної території, спільно знайти шляхи її розв’язання

Громадян цікавили питання щодо можливого відключення аналогового телебачення та переходу на цифровий формат, збільшення закупівельних цін на молоко, виготовлення генерального плану села, необхідності розвитку тваринництва, нового порядку нарахування субсидій, проведення ремонту дороги до с.Пристайлове, процедури успадкування майна.

Жителями піднімались питання як особистого, так і колективного характеру. Посадовець запевнив присутніх, що райдержадміністрацією буде докладено максимум зусиль задля швидкого вирішення порушених питань в межах повноважень районної влади. Питання, з якими звертаються громадяни, перебуватимуть на контролі влади до їх остаточного вирішення. Також очільник району поспілкувався з приводу вирішення проблемних питань і з активом сільської ради.