Міськрайонна газета

ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ БІЛЬШЕ 32 МІЛЬЙОНІВ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ У 2017 РОЦІ

Як повідомив очільнику області Миколі КЛОЧКУ під час апаратної наради голова Сумської райдержадміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО, наразі всі 6 ОТГ ефективно співпрацюють з районною владою, мають успішний старт і хороші перспективи для свого розвитку

«В об’єднаних територіальних громадах  району вже проживає майже 33 тисячі жителів, – зазначив Геннадій Дорошенко. – Наші громади отримали значні кошти на свій розвиток. Лише в минулому році залучено субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ понад 12 мільйонів гривень, субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток понад 5 мільйонів гривень та кошти ДФРР – майже 10 мільйонів гривень. Районний бюджет виділив громадам торік 4,5 мільйона гривень».

Найуспішнішою в районі є Хотінська об’єднана територіальна громада. За результатами моніторингу фінансової спроможності ОТГ за перше півріччя 2017 року вона посідала перше місце на Сумщині. При запланованих 26 мільйонах гривень громада наповнила свій бюджет на 40 мільйонів.

Хотінська ОТГ має стати прикладом для всіх громад на Сумщині – таке амбітне завдання ставлять голова райдержадміністрації та селищний голова Микола ТОРЯНИК.