Міськрайонна газета

ПРО СТАН НАДАННЯ ПОШТОВИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

Питання стану надання поштових послуг населенню Лебединського району розглядалось в ході чергової апаратної наради, що відбулась під керівництвом голови Лебединської районної державної адміністрації Віктора Химича

За інформацією начальника Лебединського вузла поштового зв’язку Лариси Зеленської, Українське Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» з березня місяця 2017 року реорганізоване в Публічне акціонерне товариство. Підприємство функціонує виключно за рахунок надходження коштів від надання послуг, тому для збалансування своєї діяльності та забезпечення підвищення заробітної плати працівникам Сумська дирекція постійно працює над розширенням спектру послуг, збільшення їх обсягів.

За результатами діяльності ЦОС №1 м. Лебедин за 2017 рік отримано доходів 6455,0 тис. гривень, що складає лише 75,7 відсотків до запланованих завдань. Споживання основних поштових послуг протягом 2017 року скорочується, особливо це стосується обсягів відправлень листів, посилок.

За результатами проведеної передплати на 2018 рік ЦОС передплатив 17993 примірники періодичних видань, що становить 93,9 % до рівня тиражів минулого року ( 19171 прим.)

Сьогодні Укрпошта надає свої послуги за новими тарифами. Тож відтепер клієнти мають змогу відправити листи та посилки за найдоступнішою ціною та можуть обрати швидку доставку «Експрес» чи містку «Smart Box»( 2- 4 дні ), економну доставку «Стандарт»( 4-7 днів). Лише «Укрпошта » надає своїм клієнтам вибір, зважаючи на його потреби: швидше, але дорожче, або недорого, але повільніше. У відділеннях є можливість придбати філателістичні товари та замовити Власну марку - послугу, що дає змогу завжди залишатись оригінальному в подарунках близьким та знайомим, замовити друк поштових марок та конвертів з Вашим оригінальним зображенням. Пошта працює по новому - нові послуги, нові тарифи, та проблеми старі : вигляд приміщень відділень поштового зв’язку бажає бути кращим та потребують косметичного ремонту. Але в першу чергу проблемні питання виникають по підбору кадрів у сільських відділеннях поштового зв’язку.