Міськрайонна газета

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

У день старту ХХІІІ зимових олімпійських ігор у Південній Кореї на Сумщині провели захід на підтримку олімпійської збірної України

На зустріч із відомими спортсменами та почесними гостями у Конгрес-центр Сумського державного університету запросили юних майбутніх олімпійців – вихованців дитячих спортивних шкіл області. Для них було презентовано мотиваційний ролик про високі досягнення у спорті, проведено вікторину та визначено переможців конкурсу малюнків на тему Олімпійських ігор. Всі малюнки були розміщені у холі закладу, найкращі з них відправлять нашим спортсменам у Пхьончхан.

Гості свята Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег НЕМЧІНОВ та директор Департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Роман ВІРАСТЮК закликали сумську молодь вболівати за збірну України та пишатися сумськими спортсменами, адже вони відзначили кількісну перевагу Сумщини в українській команді. Наша область має найбільше представництво у збірній України – 6 спортсменів із 33. Це сумська гордість українського біатлону – сестри Валентина і Віта СЕМЕРЕНКИ, а також Андрій ОРЛИК, Олексій КРАСОВСЬКИЙ, Тетяна АНТИПЕНКО, Марина АНЦИБОР, котрі змагатимуться у лижних гонках.

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША, члени збірної України – це еліта нашої держави. Участь наших спортсменів в Олімпійських іграх, особливо у складний час військових дій, доводить, що українська нація вміє чесно і достойно змагатися за перемогу.

Доки наші спортсмени-олімпійці налаштовуються на старт у Пхьончхані, юна зміна мала змогу поспілкуватися зі срібною призеркою зимових Олімпійських ігор 1998 року у Нагано, головою Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету Оленою ПЕТРОВОЮ.

20 років тому вона зійшла на високий п’єдестал спортивного олімпу, до якого йшла упродовж тривалого часу. Сьогодні молоді спортсмени дізнавалися у неї секрети досягнення олімпійських вершин і задавали питання. Видатна біатлоністка принесла із собою найбільшу мотивацію – срібну медаль, яка далася нашій землячці завдяки невтомним тренуванням, прагненню до перемоги і вірі у свої сили. Це найголовніше для спортсменів.