Міськрайонна газета

СУМЩИНА – ТЕРИТОРІЯ СПОРТУ ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

 

З метою створення належних умов для розвитку фізичної культури і спорту цьогоріч на розвиток спортивної інфраструктури області спрямовано 12 мільйонів 809 тисяч гривень. Реконструйовано 6 стадіонів, 31 спортивний зал та комплекс, 13 футбольних полів,  збудовано 8 основ для спортивних майданчиків з синтетичним покриттям.

В області  збережена та  постійно розвивається мережа ДЮСШ, яка нині налічує 57 закладів. Сумщина посідає друге місце в державі за показником охоплення дітей та молоді заняттями в дитячо-юнацьких спортивних школах, в яких навчається близько 17 тисяч учнів.

«Регіон реалізує єдиний в Україні унікальний соціальний проект розвитку дитячо-юнацького футболу, в рамках якого збудовано футбольний центр «Барса», який за короткий час став популярним не лише в нашій державі, а й за її межами. Успішний досвід роботи футбольного центру втілюється в рамках програми розвитку дитячо-юнацького футболу по всій області. Так, нещодавно було відкрито філію футбольного центру «Барса» в місті Шостка, незабаром такі ж філії запрацюють у Конотопі, Недригайлові та Липовій Долині. До 2015 року осередки «Барси» з’являться в кожному районі області», – поінформував Олександр Стрельченко.

На Сумщині зроблено перші кроки щодо створення регіонального центру розвитку біатлону – розпочато будівництво лижоролерної траси Сумського обласного комунального закладу Школи вищої спортивної майстерності, на створення якої з обласного бюджету виділено 2 мільйони гривень.

За словами Олександра Стрельченка, підсумком роботи з популяризації здорового способу життя стали спортивні здобутки та досягнення регіону. З початку року на Сумщині проведено чемпіонат Європи з судомодельного спорту, 3 міжнародні турніри, 24 чемпіонати та 3 Кубки України.

 «На виконання завдань Президента Українинині в області приділяється неабияка увага розвитку спорту. Ми й надалі дбатимемо про розбудовугалузі, зміцненняспортивної інфраструктури, створення належних умов для підготовки юних спортсменів, які зможуть гідно представити Сумщину не лише на вітчизняних, а й на світових спортивних аренах», – резюмував Олександр Стрельченко.