Міськрайонна газета

ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ВІТАЛИ ПЕДАГОГІЧНІ, УЧНІВСЬКІ ТА БАТЬКІВСЬКІ КОЛЕКТИВИ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

«Галузь освіти постійно модернізується, розвивається відповідно до завдань та доручень Президента України, бо в навчальних закладах створюється найцінніший продукт – інтелект нації. Отримані ґрунтовні знання у майбутньому дозволять молодим фахівцям ефективно вирішувати найрізноманітніші питання та розбудовувати могутню країну. Для влади і надалі пріоритетним залишатиметься організація надання доступної та якісної освіти в районі» - наголосив він у вітальному слові. Наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей побажав він дітям. Слова вдячності адресував усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі.

 

За традицією, розпочати новий навчальний рік у Боровеньківський навчально – виховний комплекс прийшли викладацький колектив, батьки, жителі села. Привітати усю учнівсько - освітянську родину з цією подією та схвильованих батьків прибув і голова Лебединської районної ради Олексій Гордіяш. Він побажав учням успішної дороги в таку відповідальну, нелегку, кропітку Країну Знань. «Ви народилися у вільній і незалежній українській державі. Переконаний, серед вас є багато тих, хто прославить рідний край, а, можливо, й усю Україну. Хай початок нового навчального року дає вам можливість реалізації ваших великих надій, щоб ви були щасливими і у майбутньому гордилися вашими знаннями», – сказав Олексій Петрович. Всіх зі святом поздоровили також новопризначений, молодий, завзятий директор школи Юлія Чхайло та сільський голова Анатолій Некипілий. Гарно за допомогою наставників підготувались до урочистої лінійки діти: читали вірші, співали, танцювали. А до нового навчального року гарно підготувались працівники школи. Завітавши у чисті, охайні, прибрані, відремонтовані навчальні класи керівник району залишився задоволений побаченим та відмітив, що у стінах школи панує атмосфера професійності, відповідальності, великої любові до своєї справи та школярів. Наприкінці урочистостей з нагоди свята діти отримали солодощі від голови районної ради і сільського голови.

фото докладніше