Міськрайонна газета

ВІДВЕРТИЙ ДІАЛОГ ВЛАДИ З НАРОДОМ - ЦЕ ОСНОВА ДЕМОКРАТІЇ

Дану категорію громадян найбільше турбують питання надання матеріальної допомоги на лікування, проведення хірургічних операцій, забезпечення транспортними засобами пільгових категорій населення тощо.

З метою підвищення відкритості та прозорості влади, удосконалення механізмів участі громадськості в розробленні, ухваленні та реалізації управлінських рішень та вирішення проблемних питань жителів району структурними підрозділами райдержадміністрації проводяться консультації з громадськістю щодо найважливіших питань розвитку району. У 2013 році відбулося 3 засідання громадської ради, на яких обговорювалися важливі питання життєдіяльності району: соціально – економічного розвитку, дотримання трудового законодавства, розвиток соціальної сфери, питання соціального захисту населення, реалізація державної політики у сфері фізичної культури і спорту, функціонування закладів культури на селі та інші актуальні питання.  За результатами розгляду прийняті відповідні рішення, які оприлюднені в місцевих засобах масової інформації.

За участю представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування проводяться єдині інформаційні дні з питань державної та регіональної політики, виконання місцевих програм соціально-економічного розвитку та основних заходів щодо розвитку території.

З метою своєчасного вирішення проблем сільської громади та кожної людини окремо за участю керівників районних служб на чолі з головою райдержадміністрації щомісяця проводяться виїзні громадські приймальні, які проходять не тільки на території центральних садиб, а й у віддалених населених пунктах. Як правило в роботі громадської приймальні беруть участь: представники засобів масової інформації, депутати районної та сільських рад, керівники місцевих осередків політичних партій.