Міськрайонна газета

СУМЩИНА – У П’ЯТІРЦІ НАЙКРАЩИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ЗА СІМОМА НАПРЯМКАМИ

 

За словами керівника регіону, сьогодні Сумщина може не лише забезпечити себе продовольством, а й стати донором для інших регіонів держави.

«Значна кількість інвестицій надійшла у кластер овочівництва та тваринництва. А це – перспективні напрямки розвитку сільських територій. Інвестори не лише розвивають соціальну сферу та інфраструктуру села, а й створюють нові робочі місця», – зауважив голова облдержадміністрації.

Юрій Чмирь відзначив розвиток будівельного кластеру та здобутки в енергозбереженні. «Сумщина визначена пілотною областю з впровадження енергозберігаючих технологій. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ  ставить перед владою завдання скоротити упродовж двох років споживання природного газу до 50%. Ми багато працюємо у цьому напрямку», – додав керівник області.

У сфері інвестицій Сумщина також маж неабиякі успіхи. Упродовж трьох років область займає лідируючі позиції у цій сфері.

«Глава держави наголошує на зменшенні тиску на бізнес, знаття адміністративних бар’єрів. Відтак, завдяки підтримці депутатського корпусу на Сумщині було скасовано близько 2 тисяч регуляторних актів», – повідомив Юрій Чмирь.

На його переконання, реалізація Стратегії «Нова Сумщина-2015» запровадила нове відношення до соціальної сфери. Йдеться не лише про будівництво лікарень, а й про ремонт дитячих садків, шкіл, відкриття фельдшерсько-акушерських пунктів.

Голова облдержадміністрації закликав керівників на місцях провести звіти щодо реалізації стратегічного документу регіону, аби упродовж двох років «підтягнути» показники.

«Ми й надалі підвищуватимемо темпи роботи, аби вже у 2015 році увійти до п’ятірки найрозвиненіших областей України за всіма показниками», – резюмував Юрій Чмирь.