Міськрайонна газета

ВІД КОНТРОЛЮ - ДО ЯКОСТІ ОСВІТИ

За даними управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, моніторингу якості знань випускників Лебединського району Українським центром оцінювання якості освіти, результати ЗНО – 2016 бажають бути набагато кращими

Розібратися у цій ситуації, з’ясувати причини низьких результатів, надати методичну допомогу педагогам Лебединщини у підготовці випускників до незалежного оцінювання приїхали представники Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. У райдержадміністрації вони провели для вчителів навчально-виховних закладів міста і району семінар-навчання. У заході також взяли участь заступники голови райдержадміністрації Оксана Лихина і Іван Легкий. За словами директора ХРЦОЯО Олександра Сидоренка, Центр стурбований низьким рівнем підготовки молоді до ЗНО. Він рекомендував вчителям більше приділяти увагу якості надання школярам освітніх послуг, аніж контролю. Результати моніторингових досліджень якості освітніх послуг, що надавались учням м.Лебедина і Лебединського району, детально проаналізувала методист Центру, куратор Сумської області з питань зовнішнього незалежного оцінювання Валерія Ханікова. Методист науково-методичного відділу Центру Олексій Несвітайло, враховуючи аналітичні матеріали та поради фахових спеціалістів, надав ряд методичних рекомендацій лебединським педагогам щодо покращення підготовки випускників до наступних іспитів ЗНО 2017 року.

Далі зустріч із освітянами продовжилась конструктивним діалогом, де вони мали змогу отримати роз’яснення на найбільш хвилюючі чи проблемні питання, що виникають у процесі підготовки молодої еліти української нації.