Міськрайонна газета

НА ЛЕБЕДИНЩИНІ ВШАНУЮТЬ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

 

Минає тридцять років як сталася найбільша та найжахливіша за всю історію людства техногенна аварія на Чорнобильській АЕС.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2016 рік в Україні оголошений Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Напередодні 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О.Лихини відбулось засідання організаційного комітету з підготовки проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Оксана Валеріївна висловила своє бачення щодо належного вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають в районі. В ході розгляду було заплановано проведення в населених пунктах району тематичних заходів, поминальних панахид у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи за участю ліквідаторів, представників влади, трудових колективів, громадськості. У навчальних закладах району відбудуться тематичні уроки, виховні години, в закладах культури – культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи, в бібліотеках району – книжкові виставки, тематичні полиці, у музеях – експозицій, що висвітлюють участь жителів Лебединщини у ліквідації аварії на ЧАЕС. Поряд з цим, учасники засідання оргкомітету обговорили питання щодо покращення соціально-побутового та медичного обслуговування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС