Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОН - ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

 

Традиційно цієї весняної пори розпочинається місячник чистоти і благоустрою.
Після танення снігу відкрились всі недоліки облаштування вулиць, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій.
На території району місячник благоустрою та озеленення триватиме з 1 квітня по 5 травня. На цьому наголосив днями під час проведення наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представництв ЦОВВ та інших міністерств, які працюють у районі, голова райдержадміністрації Віктор Химич. Він дав доручення протягом цього періоду провести заходи, спрямовані на покращення стану довкілля, благоустрою району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, упорядкування сміттєзвалищ.За кожним підприємством, організацією, установою закріплено територію.

Найпершими до благоустрою території та придорожніх смуг приступило ПП «Надь». Роботи із санітарної очистки, побілки бордюрів, дерев, облаштуванню численних квітників тощо киплять повним ходом. Усі, кому довелося бувати у Підопригорах, милуються красою й охайністю села. Цьому генеральний директор підприємства Андрій Кириченко приділяє особливу увагу. У гурті з сільською радою і сільським головою Світланою Гречкою працюють вони над упорядкуванням навколишньої території. А паралельно з прибиранням у районі триває підготовка до початку весняно-польових робіт.

Завжди активними і сумлінними учасниками місячника благоустрою є працівники державних установ. У числі перших упорядкування закріпленої ділянки придорожньої смуги розпочали працівники відділу освіти райдержадміністрації.

Розпочаті роботи у всіх населених пунктах району. Крім того, основна увага зосереджена на ліквідації стихійних сміттєзвалищ, висаджуванні дерев, кущів. До прибирання та озеленення населених пунктів залучаються представники громадськості, учнівська та студентська молодь, безробітні тощо.

Масове прибирання - це не просто наведення належного санітарного стану в громадських місцях, це усвідомлення того, що ми теж частина живої природи, тому повинні ставитися до навколишнього середовища з повагою. Оскільки найближчим часом нас очікує ціла низка святкових подій і заходів - святкування Великодня, проведення заходів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - необхідно з більшою турботою підтримувати порядок та естетичний вигляд об’єктів благоустрою на належному рівні протягом всього періоду та поточного року.