Міськрайонна газета

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ У ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РДА ПОСТІЙНО ПРАЦЮЮТЬ НАД ПІДВИЩЕННЯМ РІВНЯ СВОГО ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

 

З метою організації належного і своєчасного виконання Законів України, актів і доручень Президента України, розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій, а також покращення управлінської діяльності апаратом районної державної адміністрації організовано та 30 березня 2016 року проведено семінар-навчання з питань правильності ведення діловодства та організації контрольної діяльності.

 

Розглянуті питання про основні принципи складання документів та дотримання норм службової етики у діловодстві, про роль планування тощо. Ознайомились із основними положеннями нового Закону України «Про державну службу». Отримали роз’яснення щодо порядку подання до фіскальних органів декларативних документів про доходи за 2015 рік.

Керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Павлюк  зазначила: «Грамотно, переконливо та конкретно написаний лист з дотриманням вимог Інструкції з діловодства – свідчення професіоналізму керівника». Вирішено, що формування та реалізація державної політики на районному рівні повною мірою залежить від стану виконавської дисципліни, рівня організації роботи, відповідальності та ініціативності кадрів, систематичного контролю за своєчасним і якісним виконанням документів. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, а також спеціалісти з питань ведення діловодства.