Міськрайонна газета

РОБОТУ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ У РАЙОНІ НЕОБХІДНО АКТИВІЗУВАТИ!

Таке рішення було прийнято в результаті наради з питань з питань діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Химич.

Участь у заході взяли: голова районної ради Василь Калита, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина, начальник Лебединського відділу поліції (м.Лебедин) ГУНП в Сумській області Микола Герасименко, старший інспектор Лебединського відділу поліції (м.Лебедин) ГУНП в Сумській області Оксана Маригіна, голови сільських рад, керівники громадських формувань району.

Про участь громадян в охороні громадського порядку на території сільських рад розповідала Оксана Маригіна. Вона зазначила, що у районі офіційно зареєстровані і діють 5 громадських формувань, до складу яких входять 535 членів. За їх допомогою у 2015 році правоохоронцями розкрито 9 злочинів, 35 правопорушень, проведено 28 відпрацювань. На питанні налагодження тісної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими формуваннями на підвідомчих територіях зупинився начальник відділу поліції. Він говорив про діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку в районі, зокрема про забезпечення захисту громадян та охорони об’єктів інфраструктури У колі обговорених питань також були координація діяльності громадських формувань, забезпечення їх автотранспортом і пальним, обмін досвідом роботи, співпраця з дільничними інспекторами поліції, інше. Як працює громадське формування на території Будильської сільської ради розповів сільський голова Володимир Шкурко. При цьому зазначив, що суттєву підтримку роботі здійснюють базові підприємства ПАТ «Лебідь», ТОВ «Компанія «Еко-енергія» та ТОВ «Будильське». Голова райдержадміністрації звернувся до присутніх з проханням проводити серед населення активну роз’яснювальну роботу про суспільно-політичну ситуацію в державі, щодо питань роботи територіальних загонів для забезпечення охорони, а також зробив акцент на посиленні уваги населення щодо перебування сторонніх, підозрілих осіб та транспортних засобів на теренах району. Начальник відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Аліна Бойко надала роз’яснення про порядок роботи громадських формувань з охорони громадського порядку відповідно до чинного законодавства з метою зменшення рівня злочинності та правопорушень на території Лебединського району. Усі учасники наради дійшли висновку, що спільними зусиллями органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, органів виконавчої влади та громадськості можна протидіяти злочинам і попереджати причини їх виникнення.