Міськрайонна газета

КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ НА ЛЕБЕДИНЩИНІ КОНТРОЛЬОВАНА

 

За інформацією Лебединського відділу поліції (м.Лебедин) ГУНП в Сумській області, протягом І кварталу 2016 року на території району скоєно 68 кримінальних правопорушень. Після проведення досудового розслідування 18 проваджень було закрито за відсутністю складу чи події злочину.

 

Голова райдержадміністрації Віктор Химич провів нараду з питань профілактики правопорушень у районі з керівниками правоохоронних органів та силових структур району.

 

У ході наради обговорили питання правопорядку, законності, охорони громадської безпеки, профілактики правопорушень, протидії злочинності, технічного стану доріг у районі. Крім того, учасники заходу детально зупинилися на питанні залучення громадян на військову службу за контрактом. У районі діють програми подолання дитячої бездоглядності та безпритульності, готується цільова програма профілактики злочинності та правопорушень, вживається комплекс заходів щодо профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми. Структурними підрозділами районної державної адміністрації, навчальними закладами району проводиться робота щодо пропаганди здорового способу життя, організовуються спільні рейди у місцях масового скупчення молоді з метою виявлення порушень щодо продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Соціальними фахівцями у сільських радах здійснюється соціально-правовий патронаж сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Головна мета цієї роботи - навчити батьків не втрачати право на виховання своїх дітей, не нехтувати батьківством. Це створить умови для зменшення асоціальних проявів, злочинності та кількості дітей без батьків.