Міськрайонна газета

У 2016 РОЦІ НА ДОРОГИ СУМЩИНИ СПРЯМУЮТЬ ПОНАД 150 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

 

Бюджет включає експлуатаційне утримання та ремонт дорожнього покриття на стратегічних напрямках

Під час прес-конференції щодо стану і перспектив ремонту автодоріг у Сумській області перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО окреслив стратегічні напрямки ремонту дорожньої інфраструктури та ряд ключових проектів. Серед пріоритетних він назвав обласну ділянку траси Київ – Суми – Юнаківка, полтавський та харківський напрямки, а також мостові переходи. Зокрема, на обласну частину дороги Суми – Полтава планується спрямувати 32 мільйони гривень.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван РОМАНЮК, наразі погоджено обсяг видатків на середній і поточний ремонт, він становить 64 мільйони гривень. Орієнтовна сума, передбачена на експлуатаційне утримання, – 88 мільйони гривень.

«Звичайно потреба у коштах на дорожню інфраструктуру вимірюється у мільярдах гривень. Виділене фінансування не перекриває потреби, але це гарний початок. На перспективу ми поступово підходимо до необхідності децентралізації служби доріг разом із фінансуванням, яке виділяється на державному рівні. Бо ніхто не знає краще, ніж на місцях пріоритетність і першочерговість проведення робіт», – переконаний Олександр Марченко.

У ході спілкування він також детально зупинився на реалізації ключових питань транспортного сполучення, піднятих минулого року на виїзному засіданні транспортного комітету Верховної Ради України на Сумщині, зокрема, що стосується якості залізничного, дорожнього господарства та перспектив авіаційних перевезень.