Міськрайонна газета

У РАЙОНІ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ПОСІВНОЇ

 

Голова райдержадміністрації Віктор Химич провів нараду з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району.

Як перезимували озимі культури, як іде підготовка до проведення комплексу весняно-польових робіт – ці питання розглядалися на нараді. Комплекс весняно-польових робіт аграрії району розпочали у лютому з підживлення озимих культур. Обов’язковим прийомом в системі догляду за озимими культурами є весняна підкормка їх азотними добривами. Правильна система внесення добрив сприяє підвищенню родючості ґрунтів, зростанню врожайності та поліпшенню якості сільськогосподарської продукції.

Станом на 23 березня поточного року агроформуваннями району підживлено 12298 га озимих культур, в тому числі 12048 га озимої пшениці, 71 га жита та 179 га ріпаку. Рівень забезпечення посівним матеріалом становить 90%, міндобривами – 86%, засобами захисту рослин – 91%, паливо-мастильними -  75%.

На даний час механізаторами господарств здійснюється ремонт та підготовка сільськогосподарської техніки до проведення посівних робіт. Основною проблемою агропромислового комплексу сільгоспвиробники називають скорочення державної підтримки.