Міськрайонна газета

ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ - ЗАОЩАДЖЕННЯ КОШТІВ БЮДЖЕТУ

 Голова районної державної адміністрації Віктор Химич здійснив робочу поїздку до Василівської сільської ради з питань переведення бюджетних закладів на альтернативні види палива.

 Разом із головою районної ради Василем Калитою, заступником голови райдержадміністрації Іваном Легким та головним лікарем Лебединської центральної районної лікарні Владиславом Шепілем він побував у Василівській сільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Представники районної влади проінспектували умови роботи медичних працівників та прийому пацієнтів. Нещодавно у сільській лікарні встановлено твердопаливний котел. Тепер у приміщенні тепло і комфортно. Крім того, це – значна економія газу.

Лікарня обслуговує 5 населених пунктів та понад 2000 населення. Усі витрати щодо робіт із впровадження енергозберігаючого заходу взяла на себе сільська рада. Вартість робіт становить 114 тис.грн. Василівська сільська рада – одна з тих, які працюють на перспективу, активно підтримують розвиток соціальної сфери. У планах мають ще заміну вікон на сучасні термопакети.

Потім представники районної влади відвідали дитячий садок «Дзвіночок», де ознайомились із станом проведення монтажних робіт із реконструкції системи опалення. У рамках Програми ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» з метою економії енергоресурсів, тут реалізується мікропроектна пропозиція щодо встановлення піролізного котла.