Міськрайонна газета

ЧЕРГОВИЙ ВСЕОБУЧ ДЛЯ СЕКРЕТАРІВ СІЛЬСЬКИХ РАД

 17 березня у райдержадміністрації відбувся семінар-навчання для секретарів сільських рад, де обговорили законодавчі нововведення.

 У семінарі взяли учать перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина і заступник голови районної ради Світлана Горошко. 

 Представники органів місцевого самоврядування отримали роз’яснення з актуальних питань, які мають вагоме значення для життєдіяльності територіальних громад району. Одним із таких було питання передачі повноважень органам місцевого самоврядування щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, ведення відповідного реєстру територіальної громади.

Детальну інформацію з цього приводу надала завідувач Лебединського міськрайонного сектору Управління Державної міграційної служби України в Сумській області Людмила Ольвач. Вже з 4 квітня 2016 року визначені відповідальні особи сільських рад розпочнуть самостійно реєстрації на місцях. І для цього потрібно провести якісну підготовчу роботу. Поетапний інструктаж провели для секретарів представники міграційної служби. Не менш важливим було питання проведення звірки військовозобов'язаних та проведення роз'яснювальної роботи щодо укладання контрактів на військову службу. З даного питання перед присутніми виступили представники Лебединського ОМВК Юрій Токар і Олексій Волошин. У ході семінару отримали також рекомендації щодо порядку ведення архівних справ, поданні звітності до відділу ведення Державного реєстру виборців та ін.

Робота семінару була організована так, що секретарі сільських рад мали можливість отримати вичерпні відповіді на усі питання. Були напрацьовані заходи, які необхідно буде зробити в першу чергу.