Міськрайонна газета

ДОПОМОГА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ – ПОКЛИКАННЯ НЕБАЙДУЖИХ!

Цими днями за підтримки управління соціального захисту райдержадміністрації, координаційного центру по роботі з вимушеними переселенцями м. Суми, громадської організації Самооборона Сумщини та благодійної організації «Спілка Самаритян» у Лебединський район  надійшла чергова допомога для внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які тимчасово проживають на території району.

Вже 64 таких гуманітарних пакета отримали переселенці, що перебувають в даний час на території Лебединського району. У кожному пакунку – продуктові набори, крупи, консерви й дещо із побутової хімії. Призначений цінний вантаж для переселенців зі Сходу. Спонсорували закупівлю пайків для переселенців німці. Кожен проднабір обійшовся у триста гривень.

Починаючи з квітня в Сумській області розпочато реалізацію проекту по наданню гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, ініційованого Міністерством зовнішніх справ Федеративної Республіки Німеччини (ФРН) у контакті з посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, Спілкою Самаритян в Україні.