Міськрайонна газета

СБУ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ З ПРОХАННЯМ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПІДОЗРІЛИХ ЛЮДЕЙ ТА ПРЕДМЕТИ

 

Звернення до громади та міських голів Сумщини!

Події, які відбуваються сьогодні на території України, переконливо доводять, що безпека громадян і держави – пріоритетне завдання.

Управління Служби безпеки України в Сумській області у взаємодії з іншими правоохоронними органами регіону вживає всі передбачені заходи, спрямовані на попередження, виявлення та припинення фактів, що становлять  загрозу миру та спокою громадян. Зокрема, перекрито 8 каналів постачання зброї на територію регіону, викрито та припинено майже 30 фактів незаконного обігу зброї та засобів ураження, попереджено надзвичайні події на об’єктах підвищеної небезпеки тощо.

Разом з тим, події, пов’язані з терористичним актом, який стався у місті Суми 4 липня, а також затримання осіб із вибуховим пристроєм, гранатами, іншими засобами ураження, свідчать про те, що для забезпечення безпеки жителів міста, області і держави слід об’єднати зусилля як правоохоронних органів, так і органів місцевого самоврядування, кожного громадянина України.

Хочу звернутися до міських голів та депутатів міськрад області з проханням підтримати втілення проекту «Безпечна область, безпечне місто».

Цей проект передбачає встановлення в усіх містах Сумщини (особливо, поряд зі стратегічними об’єктами, місцями масового перебування громадян, офісами політичних партій та волонтерських організацій) відеокамер та створення сучасних систем накопичення та обробки одержаної відеоінформації.

Також звертаюся до мешканців Сумщини із закликом не залишатися байдужими, і у разі одержання інформації щодо підозрілих осіб чи ж предмети, які можуть нести загрозу безпеці людей, спокою та стабільності у регіоні, терміново звертатися до Управління СБУ в Сумській області ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )  та до міськрайпідрозділів УСБУ:

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32, тел.: 610-069, 607-490; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

м. Глухів, вул. Шевченка, 8, тел. 2-20-76;

  м. Конотоп, вул. Садова,  4, тел. 6-55-55;

  м. Ромни, вул. Коржівська, 107, тел.   2-16-04, 2-33-59.

  м. Охтирка, вул. Жовтнева, 29, тел.    2-22-20, 2-60-35.

  м. Шостка, вул. Карла Маркса,  67, тел.  4-60-13.

Пам’ятаймо: безпека Сумщини – наша спільна справа!

 

З повагою,

начальник Управління Служби

безпеки України в Сумській області                                  Юрій Гончаров