Міськрайонна газета

ЧИ ПОТРІБНІ СЛУЖБИ РЕМОНТУ ДОРІГ, ЯКЩО ДОРІГ ПРАКТИЧНО НЕМАЄ?

Голова районної державної адміністрації Сергій Древаль здійснив робочий виїзд на ділянки доріг на території району.

Він побував на відрізках доріг Лебедин - Охтирка на виїзді з села Будилка та Лебедин – Липова Долина за селом Пристайлове, де дороги підпорядковані філії «Лебединський райавтодор» ДП «Облавтодор». Сказати про незадовільний стан доріг у цих направленнях – не сказати нічого. Окрім надзвичайно зруйнованого стану твердого покриття доріг, узбіччя позаростали бур’янами і дерев’янистими зеленими насадженнями – суцільні чагарники. Місцями звисаючі віти дерев не дають можливості проїзду автотранспорту по визначеній смузі, вимушуючи водія рухатися по зустрічній полосі. Це питання керівник району одразу на місці обговорив із заступником Людмилою Ревою, Будильським сільським головою Володимиром Шкурком і головним інженером філії «Лебединський райавтодор» Віталієм Волощуком. Сергій Миколайович вказав на термінову необхідність приведення у належний стан придорожніх смуг службою автошляхів.

На території району філія «Лебединський автодор» ДП «Облавтодор» обслуговує 512,4 км автомобільних доріг, у тому числі: 102 км доріг державного значення, 146,4 км - обласного та 264 км доріг районного значення.

Вищевказані дороги практично не придатні для подальшої експлуатації, не відповідають вимогам Закону України «Про дорожній рух», ДСТУ–3587–97, а також вимогам безпеки при пасажирських та вантажних перевезеннях, що призводить до масових скарг мешканців району, правоохоронних органів, щодо стану їх утримання.

З цього приводу районною державною адміністрацією неодноразово були направлені відповідні листи до Службі автомобільних доріг у Сумській області  та ДП« Сумський облавтодор». На даний час дане питання залишається не вирішеним. 

Питання про стан автомобільних доріг у районі на сьогоднішній день чи не найбільше хвилює громадськість, депутатів районної ради, і є одним із важливіших та складних, з погляду на те, що на виконання робіт по ремонту автодоріг потрібні значні фінансові затрати, яких з року в рік не вистачає через обмеження фінансування дорожньої галузі. Крім того, філія «Лебединський автодор» ДП «Облавтодор» має заборгованість із заробітної плати у сумі 154,1 тис.грн.