Міськрайонна газета

МИКОЛА КЛОЧКО: «СУМЩИНА ГОТОВА РЕАГУВАТИ НА ЗОВНІШНІ ЗАГРОЗИ»

 

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час проведення інструкторсько-методичних занять з керівниками міст і районів області щодо формування підрозділів територіальної оборони

На першому етапі до всіх учасників занять були доведені завдання щодо підготовки та проведення заходів з формування і розгортання підрозділів територіальної оборони.

Далі учасники навчання перемістилися на одне із підприємств обласного центру, де ознайомилися з місцем розміщення підрозділів територіальної оборони міста Суми. Пізніше було проведено показове заняття з облаштування оборонного рубежу та учбову стрільбу на полігоні.

«Навчання підтвердили, що Сумська область готова до адекватного та відповідного реагування на зовнішні загрози. Ми здатні боронити рідну землю. Для цього у нас є все необхідне», – поділився голова облдержадміністрації Микола Клочко.

У той же час він наголосив на необхідності пришвидшити роботи з облаштування опорних пунктів та місць для розміщення підрозділів тероборони.

Крім того, керівник Сумщини запропонував започаткувати щоквартальне проведення подібних навчань на базі міст і районів області.