Міськрайонна газета

СВЯТО КРАСИ, ТВОРЧОСТІ І ТАЛАНТУ

Районний культурно-мистецький фестиваль «Тобі, мій краю лебединий, натхнення, творчість і любов!» упевнено крокує по Лебединському району. Проходить він у рамках обласного фестивалю та присвячений 25 – й річниці Незалежності України.

12 червня він зібрав громади і аматорів сцени Пристайлівської, Будильської, Боровеньківської, Московськобобрицької та Кам’янської сільських рад, гостей у пристайлівському сільському будинку культури. Організовуючи захід ініціатори ставили за мету пропаганду та розвиток національної культури, виховання почуття любові до рідної землі, подальшого розвитку народної творчості та культурно – освітньої роботи, підвищення виконавської майстерності, збереження та розвитку народного мистецтва, традицій, звичаїв, обрядів, залучення широкої громадськості до діяльності творчих аматорських  колективів.

Неабияке враження на всіх справила виставка декоративно-ужиткового мистецтва, облаштована у холі сільського закладу культури. Тут відкрилося надзвичайно широке розмаїття виробів художнього та ужиткового мистецтва, представлених на святковій  виставці: картини будильського художника Євгена Васильченка, шаржі на відомих акторів, численні вишивки хрестом і бісером, вироби з паперу у техніці квілінг та т. ін.

А згодом у  глядацькій залі розпочалася справжня феєрія  демонстрації невичерпних духовних надбань Лебединщини. Привітали сільських жителів голова районної державної адміністрації Сергій Древаль, голова районної ради Василь Калита, настоятель Свято - Успенського храму отець Стефаній та Пристайлівський сільський голова Оксана Снаткіна. Програма свята була змістовною. Щире слово, душевну пісню, запальний танок, чарівну мелодію - все дарували  своїм шанувальникам сільські творчі колективи.