Міськрайонна газета

НА СУМЩИНІ ВИДІЛЯЮТЬ ЗЕМЛЮ УЧАСНИКАМ АТО

 

За інформацією землевпорядної служби, отримано 987 відповідних клопотань

Із 648 учасників АТО, що вже отримали дозволи чи то рішення на розробку документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, 232 – для індивідуального будівництва на площу понад 23 га. Зокрема, Шосткинською міською радою прийнято 104 таких рішення, Конотопською – 61, Сумською районною радою – 50, Сумською міською радою – 17 рішень.

Видано 252 документи для ведення особистого селянського господарства на загальну площу близько 482 га. Найбільше таких документів надано у Роменському районі на площу 133 га, Тростянецькому – 86 га та Лебединському районах – 80 га.

164 учасники АТО отримали дозвіл для ведення садівництва на площі близько 20 га. Здебільшого ці ділянки розташовані на території Сумського та Роменського районів.

Як повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру в Сумській області, протягом останнього тижня надійшло 25 клопотань від учасників АТО про виділення їм земельних ділянок; органами виконавчої влади та місцевого самоврядування видано 25 відповідних рішень.