Міськрайонна газета

СЕРЕД ПРІОРИТЕТІВ - ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ

 Питання енергозбереження наразі є одним із найголовніших в Україні.

Особливо важливим воно є для влади, так як у зв’язку із значним підвищенням ціни на газ проблемним передбачається наступний опалювальний сезон. І про це потрібно думати вже зараз. Тому керівництво району розглядає різні варіанти вирішення цього питання. А одним із них є впровадження енергозберігаючих технологій у закладах бюджетної сфери.

 Саме про це йшлося під час зустрічі голови райдержадміністрації Сергія Древаля із директором ТОВ «Полукрнатураль систем» Будни Едвардом Янушем. У зустрічі взяли участь також заступник голови райдержадміністрації Людмила Рева, керівник Сумського обласного благодійного фонду «Милосердя» Раїса Вороненко.

ТОВ «Полукрнатураль систем» є дочірнім підприємством польської фірми NATURALSYSTEMSp.zo.o.wGorzowie, яка із 2009 року спеціалізується на технологіях так званої «зеленої» енергії. Це проектування і встановлення котлів для спалювання гранульованої біомаси – пілетів, сонячних колекторів для отримання теплої води, теплонасосів, фотоелементних панелей з метою отримання електроенергії  з використанням енергії сонця.

Під час зустрічі польські друзі пропонували скористатися послугами фірми із впровадження енергозберігаючих технологій у бюджетних закладах району.