Міськрайонна газета

ТАК ПРОСТО ДАРУВАТИ ДІТЯМ ЩАСТЯ

 Благодійний захід для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, відбувся у районному будинку дитячої та юнацької творчості.  

 У Лебединському районі в прийомних сім’ях та сім’ях опікунів проживає 42 таких дітей. Усім відомо, що благодійність – це справжня честь, це бажання і можливість робити добрі вчинки за будь-яких обставин. Допомога не вимірюється в сумах грошей або в кількості пожертвуваних речей, головне – робити правильні вчинки, віддавати дітям хоч часточку своєї турботи, своєї душі, дарувати радісні посмішки. Саме з такими думками Сумський обласний благодійний фонд «Милосердя», ТОВ «Крук» та районний будинок дитячої та юнацької творчості організували благодійну акцію для дітей, позбавлених батьківського піклування. До них звернулися голова райдержадміністрації Сергій Древаль, голова Сумського обласного благодійного фонду «Милосердя» Раїса Вороненко, архієпископ Сумський і Охтирський УПЦ КП владика Мефодій. Він особливо наголошував на дотриманні дітьми усіх людських чеснот і канонів по відношенню до своїх батьків. Обласний благодійний фонд вже протягом тривалого періоду опікується дітьми соціально незахищених верств населення, із багатодітних родин, дітьми-сиротами, надає у міру своїх можливостей допомогу на лікування дітей із тяжкими захворюваннями, інвалідам та всім знедоленим, які мають потребу у цій допомозі. От і у цьому випадку, виявивши посилену увагу до дітей, обділених батьківською опікою, вирішили влаштувати для них свято. Діти отримали подарунки – солодощі від обласного благодійного фонду і ТОВ «Крук» (Валерій Чалий). Пісні для малечі виконували вихованці вокального гуртка районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Наталія Суховій) Влада Дєгтярь, Діана Тарасенко, Анна Березова, Анастасія Скакодуб. Після урочистої частини для дітей вихованці студії "Пілігрім" (керівник Сергій Шульов), що працює при районному будинку дитячо - юнацької творчості, показали лялькову виставу.

Ця акція об’єднала дорослих у благородній спільній меті – здійсненні мрій дітей, та нагадала усім про те, що діти – це майбутнє нашого краю.