Міськрайонна газета

ПРО СТАН ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА РІВЕНЬ ОПЛАТИ ПРАЦІ В РАЙОНІ

 

На черговій апаратній нараді при голові райдержадміністрації Сергію Древалю розглядалось питання стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати та рівень оплати праці в районі.

Заборгованість із виплати заробітної плати по району станом на 01.03.2015 складала 294,2 тис.грн. Вона зафіксована на активних дорожньо - будівних підприємствах. Основною її причиною є відсутність обігових коштів в результаті несвоєчасної оплати замовників та через наявність виконаних, але не прийнятих замовниками робіт.

    Заборгованість на підприємствах, установах та організаціях районного підпорядкування, що фінансуються із місцевого бюджету, відсутня.

За інформацією начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Л. Білокобильської, за 2014 рік  у Лебединському районі середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника склала 2351грн., перевищивши прожитковий мінімум в 1,9 раз. Темп росту середньомісячної зарплати у порівнянні із відповідним періодом минулого року склав 106,0%.

По розміру середньомісячної заробітної плати на одного штатного працівника Лебединський район займає 11-е рейтингове місце серед районів області. В порівнянні з минулими роками: 2013 рік-12–е рейтингове місце, 2012 рік-13.

Але на сьогодні однією з найгостріших соціальних проблем  в державі залишається несвоєчасність виплати заробітної плати.

Не зважаючи на здійснювані органами державної влади та правоохоронними органами заходи, ця проблема не лише не розв’язана, а й протягом останнього часу суттєво поглиблена внаслідок впливу низки об’єктивних і суб’єктивних чинників.

Заборгованості  із заробітної плати по Сумській області станом на 01.03.2015 становила 87004,3 тис.грн. в.т.ч.:

по економічно- активних підприємствах – 37290,6тис.грн.(42,9%);

по підприємствах- банкрутах – 47300,7 тис.грн.(54,3%);

по економічно-неактивних – 2413,0тис.грн.(2,8%).

        Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації  постійно проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота щодо норм чинного законодавства, направлених на своєчасність виплати заробітної плати та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.