Міськрайонна газета

СЕРГІЙ ДРЕВАЛЬ: «ХАЙ НА НАШІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ ДОВІЧНО ПАНУЄ МИР, СПОКІЙ ТА ДОБРО!»

 3 квітня в районному будинку культури відбувся концерт «Ми - українці», присвячений нашим захисникам, оборонцям та визволителям рідної землі, наших хлопцям, справжнім патріотам, тим, хто стояв на варті Незалежності нашої держави.

У всі часи захищати Вітчизну було справою честі і гідності дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина.

Перед справжнім військовим викликом опинилась наша держава і український народ. Росія веде війну з Україною «не лише військовими засобами, а й політичними, економічними і навіть соціальними». Президент та Уряд роблять усе можливе, щоб стримати натиск агресора. Українська армія в нелегких умовах протистоїть терористам, яких підтримує Кремль. Наразі основний пріоритет для України, для цілого світу – стримати Росію і зупинити війну.

Наші воїни гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби на Сході країни у зоні АТО. На них лежить відповідальне завдання – надати відсіч агресії та забезпечити цілісність і суверенітет нашої держави.

І всі ми в неоціненному боргу перед ними.

Наших земляків, що після майже року перебування в зоні АТО повернулись на рідну Лебединщину, цього дня вітали керівники району.

«Ця війна стала іспитом на громадянську та державницьку зрілість нашого народу, суспільну єдність та толерантність одне до одного. Бо саме національна єдність є запорукою утвердження України як вільної європейської держави. Я впевнений, ми всі небайдужі до майбутнього наших рідних і майбутнього України . А наше майбутнє - це єдина, цілісна Україна , в якій панують мир і спокій», - сказав голова райдержадміністрації С.Древаль.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання тих хлопців, яких вже немає серед нас, які  віддали своє життя за свободу Вітчизни. Ніхто не поверне нам тисячі загиблих. Не поверне людей, що так і не встигли побудувати свій власний будинок, і виховати своїх дітей. Але вони зробили головне у своєму житті - вони подарували нам майбутнє. І ми цього не забудемо ніколи…………..

Солдат Андрій Ляшко з Лебединського району с. Рябушки пішов у вічність заради найціннішого – миру. Загинув він під Іловайськом  28 серпня 2014 року внаслідок обстрілу вогневих позицій сепаратистами. На заході була присутня його матір Валентина Іванівна. Зрозуміло кожному, жінка не могла стримати своїх сліз. Немає горя більшого, ніж коли батьки ховають своїх дітей. І’мя Андрія, його високий зразок мужності, сили духу, самопожертви завжди залишиться в нашій пам’яті.

У цей день згадали не лише загиблих, а й поранених, а також  тих, хто сьогодні охороняє кордон і стоїть на варті нашої безпеки. За вірність військовій присязі, особисту мужність  і патріотизм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України бійцям, що повернулись із зони АТО від голови райдержадміністрації, районної ради та Лебединсько-Липоводолинського об’єднаного міського військового комісаріату були вручені грамоти та подяки. 

Чудова концертна програма, сповнена патріотизму, була підготовлена відділом культури і туризму райдержадміністрації спільно с колективами художньої самодіяльності сільських будинків культури. Відеосупровід виступів аматорів сцени «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!»  організований сектором з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації. Під час культурно - масового заходу проводився збір благодійної допомоги для учасників АТО. Зібрані кошти у сумі 920 гривень будуть передані на потреби бійців - земляків.