Міськрайонна газета

МЕТА - КОМФОРТ І ЗАОЩАДЖЕННЯ

 

З метою скорочення споживання природного газу заклади соціальної сфери поступово переходять на використання альтернативних видів палива.

 

Будильська сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини обслуговує мешканців трьох навколишніх сільських рад. Не один рік вже нагальними проблемами тут є переобладнання систем водопостачання та опалення. Нещодавно сільською радою було прийнято рішення про встановлення у СЛА твердопаливного котла. Придбати його погодилось базове підприємство ТОВ «Компанія «Еко - Енергія».

Тим більше, відходи цього підприємства з переробки зеленої сировини (сорго), можна використовувати як альтернативні види палива. У керівників «Еко - Енергія» навіть було у планах відкриття додаткової лінії виробництва – пілетів. Щоб детальніше обсудити це питання голова райдержадміністрації Сергій Древаль здійснив робочу поїздку у Будильську сільську раду, де зустрівся із сільським головою та керівництвом підприємства ТОВ «Компанія «Еко - Енергія».

 

Дійсно, такий варіант скорочення споживання природного газу дасть можливість значного заощадження витрат на опалення та забезпечить теплом й комфортними умовами медиків і громадян, що звертаються до них за послугами.