Міськрайонна газета

15 ЛЮТОГО НА ЛЕБЕДИНЩИНІ ВШАНОВУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ - "АФГАНЦІВ"

 

Урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся 15 лютого у м. Лебедин біля памятного знаку «Прощавай, зброє!».

В урочистостях з нагоди відзначення 26-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови районної ради Світлана Горошко, міський голова Анатолій Троян, ветерани – «афганці», сільські голови представники громадськості Лебединщини.

- Ніяких слів не вистачить, щоб подякувати вам за безсмертний подвиг. Низький уклін вам за мужність і відвагу. Ми ніколи не забудемо вашої самопожертви. Дякуємо, що і сьогодні, в складний для країни час, ви боретеся за мир у нашій державі, показуєте приклад справжньої воїнської честі… - лунали слова від керівників району на адресу тих, чия молодість обпалена афганською війною.

Своїх колишніх бойових побратимів привітали голова Лебединської Спілки ветеранів Афганістану «Титан» Анатолій Колеснік та голова районної організації "Ветерани Афганістану Лебединщини" Юрій Кантор. Анатолій Францович за дорученням голови Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, народного депутата України, радника Президента України Сергія Куніцина передав грамоти воїнам – інтернаціоналістам.

У хвилині мовчання схилили голови учасники мітингу, вшановуючи пам’ять тих, хто загинув та не повернувся з тієї страшної війни до рідних домівок. А потім поклали квіти до підніжжя пам’ятника.