Міськрайонна газета

РЕАЛІЗУВАТИ РЕФОРМИ РАЗОМ

 

До цього закликав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас АБРОМАВИЧУС, перебуваючи на Сумщині

 «В Україні сформований дієвий, прогресивний Кабінет Міністрів, який працює дуже динамічно. Майже всі міністри розмовляють англійською мовою. Це дозволяє більш ефективно проводити перемовини із західними партнерами», – зауважив високопосадовець під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентами економічних факультетів вищих навчальних закладів міста Суми.

Він переконаний, що Україна має всі передумови для ефективного втілення структурних реформ.

«У нас трішки інша ситуація, аніж була в Грузії. Там реформи проводилися зверху до низу. Саакашвілі зібрав команду, запросив спеціалістів із-за кордону і вони разом втілювали задумане. Сьогодні вони говорять, що в нас більше шансів, адже реформи йдуть знизу, і це – правильно, реформи повинні йти від народу», – переконаний Міністр.

«Без громадськості нам буде важко щось зробити. Лише разом ми зможемо змінити і зміцнити країну. Кожен повинен долучатися до цих процесів. Найголовніше зараз – побороти корупцію, провести реформу управління держпідприємствами, які приносять вигоду не державі, а окремим особам, спростити умови ведення бізнесу в Україні, а також зменшити адміністративне навантаження на підприємців», – підкреслив Айварас Абромавичус.

«Зараз ведуться перемовини з МВФ та іншими фінансовими інститутами. Вони готові дати кошти, але лише під реформи. Це додатковий стимул для їх втілення. Уряд сьогодні демонструє командну роботу. У мене є надія, що ми обов’язково реалізуємо серйозні кроки з реформування країни», – підсумував Айварас Абромавичус.

У складі делегації учасників зустрічі від Лебединського району побували голова райдержадміністрації Сергій Лук'яненко, голова районної ради Василь Калита, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Химич та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Оксана Лихина.