Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО НАЛЕЖНОГО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

 

6 лютого у райдержадміністрації відбулось засідання координаційної ради з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав.

 

«15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав - це водночас сумна та радісна дата для тих, хто пропустив через своє серце ті буремно-вогняні події, це привід вшанувати загиблих і померлих, згадати про часи служби «за річкою» та більше уваги приділити сучасному життю воїнів-інтернаціоналістів, їх повсякденним труднощам» - наголосив голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко у ході координаційної ради. Основним питанням порядку денного було питання стосовно належного проведення урочистих заходів із відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого на Лебединщині відбудуться урочистості із покладанням квітів до пам’ятника загиблим героям-землякам, біля інших місць поховань воїнів - афганців. Після покладання відбудеться зустріч учасників бойових дій з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для обговорення шляхів вирішення проблем ветеранів. Учасники наради говорили про важливість і обов’язковість проведення наразі освітніх заходів для сучасної молоді за участю воїнів-інтернаціоналістів, адже приклад їхньої відданості інтересам Батьківщини, військової доблесті та патріотизму є взірцем для нинішнього покоління українців, зокрема тих військовослужбовців, які з честю виконують важливі миротворчі завдання. Протягом лютого у культосвітніх закладах району проводитимуться заходи патріотичної тематики за участю членів громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни в Афганістані; в районному краєзнавчому музеї - тематичні екскурсії біля постійно діючої експозиції «Юність, обпалена війною».