Міськрайонна газета

ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ПОШУКУ РОБОТИ ЗАПРОВАДЖУЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

 

Безробітним жителям Лебединщини, які зареєстровані в службі зайнятості, відтепер пропонуватимуть скористатися новим мобільним сервісом «Пошук роботи».

 

За словами директора міськрайонного центру зайнятості населення Миколи Падалки, новація передбачає надання безробітним шість видів SMS-повідомлень. Їх надсилатимуть тільки за згодою тих, хто перебуває на обліку. Чи потрібні людині такі послуги попереднього будуть цікавитися особисті консультанти служби зайнятості. Якщо безробітний погодиться, то буде оперативно отримувати на свій мобільний інформацію про:

- нові вакансії, які щойно надійшли до бази даних державної служби зайнятості (з урахуванням досвіду роботи, кваліфікації, освіти особи, її побажань щодо режиму та характеру трудової діяльності);

- можливість участі у громадських або тимчасових роботах;
- формування групи для професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації;

- дату проведення семінарів, ярмарків, міні-ярмарків вакансій, зустрічей з роботодавцями, інших заходів, націлених на працевлаштування;

- факт перерахування допомоги по безробіттю;
- заплановану дату відвідування центру зайнятості.

Працівники державної установи також будуть відстежувати результативність наданих інформаційних послуг. Зокрема, у випадку працевлаштування, безробітним пропонується надсилати зворотне SMS-повідомлення з цифрою 3 на номер 730. Вони також матимуть змогу висловлювати свої побажання щодо вдосконалення мобільного сервісу. Додатково вивчатиметься думка працедавців щодо дієвості застосування нового способу доведення до безробітних відомостей про вільні робочі місця та вакантні посади.

Мобільний сервіс «Пошук роботи» запровадили для того, щоб надавати безробітним більш якісну інформаційну підтримку, активізувати їхні зусилля щодо пошуку роботи та повернути до продуктивної зайнятості, пришвидшити терміни працевлаштування та укомплектувати вакансії у центрах зайнятості України.