Міськрайонна газета

СВІТЛІ ДУШІ ЗАГИБЛИХ СТАЮТЬ ЩЕ ОДНІЄЮ МОЛИТВОЮ НА НЕБІ ЗА УКРАЇНУ

На Лебединщині усім селом прощались з загиблим військовим Андрієм Ляшком.

Сумщина, Київщина, Чернігівщина, Полтавщина, Львівщина, Тернопільщина, Запоріжжя і Житомир. По всій Україні ховають нині хлопців, які боролися із терористами на сході України.

Солдат Андрій Ляшко з Лебединського району с. Рябушки пішов у вічність заради найціннішого – миру. Андрій виявив свою громадянську позицію ще на Майдані, а потім добровольцем пішов захищати наші кордони, наш мир і спокій. Солдат загону «Донбас-2» загинув під Іловайськом  28 серпня 2014 року внаслідок обстрілу вогневих позицій сепаратистами. Був похований у Дніпропетровську як невідомий. Та після проведеної ідентифікації його тіло перевезено на рідну Лебединщину.  Андрій віддав найцінніше – життя, щоб ми мали змогу продовжувати будувати сильну Україну.

Його життя горіло, як смолоскип, а обірвалося трагічно. Та завдяки цьому світлу інші бачитимуть шлях уперед. Бо немає більшої любові за ту, коли хтось життя своє віддав за Вітчизну.

За словами голови райдержадміністрації С. Лук’яненка, завдяки жертовності таких синів, як Андрій, наша Україна непереможна. І наш обов’язок, своїми вчинками показати, що жертовність не марна.

Попрощатися із земляком-Героєм і провести його в останню путь зібралася в скорботі уся рябушківська громада, небайдужі громадяни з навколишніх сіл, м. Лебедин, керівники району та міста.

Вічна пам’ять Андрію. Герої не вмирають! Вони відходять у вічність, а пам’ять про них назавжди залишиться у наших серцях.