Міськрайонна газета

З МЕТОЮ НЕДОПУЩЕННЯ ВТЯГНЕННЯ ДІТЕЙ У ЗЛОЧИННУ ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Протягом 2014 року Лебединського МВ УМВС України в Сумській області була спрямована на покращення криміногенної ситуації у підлітковому середовищі, зокрема на виявлення і документування фактів втягнення дітей у протиправну діяльність (пияцтво, жебрацтво, бродяжництво, проституція, вживання наркотиків, порнографічна індустрія).

 

Це питання розглядалось під час апаратної наради у райдержадміністрації. За інформацією оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей Оксани Маригіної, завдяки тісній співпраці із службами, що опікуються питаннями дітей, спільним профілактичним заходам на території Лебединського району за звітний період не зафіксовано фактів скоєння злочинів неповнолітніми.

Як один із методів попередження злочинності серед неповнолітніх, працівниками міліції складено 2 адмінпротоколи відносно дорослих осіб за продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім, 31 адмінпротокол – за невиконання батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей, 20 – за втягнення у пияцтво.

Голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко занепокоєний станом криміногенної ситуації у районі особливо серед молоді, тому дав доручення працівникам правоохоронних органів тримати це питання на постійному контролі, посилити діяльність стосовно збереження громадського порядку на Лебединщині.