Міськрайонна газета

НЕОЦІНЕННИЙ МАТЕРИНСЬКИЙ ПОДВИГ

 

Голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко вручив посвідчення і нагрудний знак «Мати – героїня» жительці с. Сіробабине Голубівської сільської ради Алиєвій Марії Іванівні, якій Указом Президента України присвоєно це почесне звання.

 

«Це найвища нагорода для жінки, адже її вручають тим матерям, які не лише народили, а й виховали дітей», — вітаючи жінку наголосив керівник району. Він подякував Марії Іванівні за те, що вона виховала 5 дітей - гідних громадян України, яким присвятила все своє життя. Займалась їх вихованням, веденням домашнього господарства, працювала у місцевому сільськогосподарському товаристві, бо так як рано з життя пішов чоловік, усе звалилось на одні плечі. Марія Іванівна працювала свинаркою, згодом – дояркою, нині – на заслуженому відпочинку. Двері її домівки завжди відкриті, як і серце для дітей, онуків, сусідів, односельчан, гостей. Добра господиня, любляча мати, лагідна бабуся, добра порадниця, надія і опора для рідних. З такими ж гарними якостями, працелюбними, чуйними, добрими виховала й своїх дітей. Тепер виховує 5 онуків.

Всього у Лебединському районі 107 жінок відзначені почесним званням України «Мати-героїня», документи ще 3 жінок знаходяться на розгляді в Адміністрації Президента України.