Міськрайонна газета

С. ЛУК'ЯНЕНКО: «ТИМ, ХТО СЬОГОДНІ ПЕРЕБУВАЄ НА ПЕРЕДОВІЙ, НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВО ВІДЧУВАТИ НАШУ З ВАМИ ТУРБОТУ ТА ДОПОМОГУ, ЗНАТИ, ЩО ПОЗАДУ – МІЦНИЙ ТИЛ»

 

З початком введення військового мобілізаційного режиму в Україні, керівництво району та  громада Лебединщини активізували спільні зусилля на допомогу українським військовим.

Очільник району С. Лук’яненко неодноразово в ході зустрічей з сільськими головами та керівниками підприємств, установ і організацій наголошував на тому, що в цей нелегкий для всіх нас час турбуватися необхідно не тільки про військових Збройних  сил України, що приймають участь в антитерористичній операції на Сході країни, а й про їх сім'ї та з особистою відповідальністю віднестись до вирішення їхнього кожного проблемного питання.

Починаючи з весни мешканці району, організувавшись із головами  сільських рад, керівництвом районної ради та райдержадміністрації, керівниками установ та організацій збирали необхідні для наших військових речі, продукти харчування, медикаменти, кошти, тощо. Також із грошових надходжень надавалась матеріальна допомога сім’ям мобілізованих військовозобов’язаних, адже без годувальника їм наразі дуже нелегко, зокрема тим, що виховують маленьких дітей. Сільські ради допомагають членам родин у вирішенні повсякденних проблем. Нещодавно деякі з сільських рад, а саме: Бишкінська, Боровеньківська, Василівська, Гринцівська, Маловисторопська, Пристайлівська та Червленівська  прийняли рішення виплачувати таким сім’ям матеріальну допомогу в розмірі від 300 до 500 грн. щомісяця.