Міськрайонна газета

С. ЛУК’ЯНЕНКО: «УКРАЇНІ ПОТРІБНІ НАШІ МУЖНІСТЬ, ВИТРИМКА І ПАТРІОТИЗМ»

У зв’язку з напруженою ситуацією в країні, пов’язаною з військовими конфліктами на Сході та з метою посилення обороноздатності кожного регіону ще на початку весни у Лебединському районі в кожній сільській раді були сформовані загони самооборони, місія яких захистити місцеві важливі стратегічні об’єкти і установи від можливої військової агресії.

За словами голови райдержадміністрації Сергія Лук’яненка, нам необхідно масово об’єднатися у справі захисту рідної землі і попередженні виникнення будь-яких провокацій. Обов’язок кожного громадянина, який мешкає на території Лебединщини, не бути осторонь ситуацій, в якій опинилася наша держава. "Україні потрібні наші мужність, витримка і патріотизм. Ворог має бачити нашу рішучість і готовність боротися, боронити рідний край. Найкращй доказ патріотизму земляків – реальні справи, конкретні  дії щодо захисту держави. Довести не на словах, а на ділі свій патріотизм може кожен. Всім нам потрібно бути готовими взяти в руки зброю та організовано захищати свої міста та села від вторгнення до них регулярних військ противника або дій ворожих диверсійних груп» - наголосив він під час зустрічі із членами місцевих загонів народної самооборони.

3 грудня 2014 року на виконання доручення тимчасово виконуючого обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Боршоша І.С. з метою належної укомплектованості загонів оборони та рот охорони спільно з Лебединсько – Липоводолинським військовим комісаріатом проведена перевірка стану їх боєготовності згідно з графіком і переліком питань, а саме: перевірено можливість розміщення загонів самооборони, харчування особового складу, організацію зберігання зброї та боєприпасів, визначення завдань щодо охорони населених пунктів району та обладнання місцевості фортифікаційними спорудами.