Міськрайонна газета

НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ У КЕРІВНИКА РАЙОНУ

 

Прийом громадян з особистих питань провів голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко у Василівській сільській раді.

 

Звертаючись до очільника району сельчанами порушувались питання щодо неякісної роботи зв’язку (радіо, телефону), ремонту доріг, необхідності організації перевірки законності використання водних об’єктів на території сільської ради. Просили розглянути можливість придбання для сільської АЗПСМ нового автомобіля «швидкої допомоги», бо той, що в них є зараз, зовсім вийшов з ладу за давністю часу.

Володимир Кушнарь, житель Василівки, прийшов подякувати районному керівництву, а особливу вдячність і найкращі побажання просив Сергія Миколайовича передати Народному депутату України Владиславу Бухарєву за допомогу у проведенні хірургічної операції по заміні тазового суглоба його дружині. Голова райдержадміністрації надав роз’яснення з більшості питань та запевнив, що останні будуть вирішені найближчим часом.

Т.в.о. Лебединсько – Липоводолинського міського об’єднаного комісара капітан Роман Перекрестов провів зустріч із членами Василівського сільського добровольчого загону народної самооборони з питань підготовки до заходів, що можуть бути запроваджені в умовах воєнного часу.