Міськрайонна газета

СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ СИЛЬНЕ ПОХОЛОДАННЯ З 3 ГРУДНЯ. В РАЙОНІ ВІДНОВЛЕНА РОБОТА ПУНКТІВ ОБІГРІВУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПАТРУЛІВ.

Протягом тижня 1-7 грудня в Україні унаслідок панування арктичної холодної маси температура повітря буде низькою. Вночі вона складе 4-13 градусів нижче за нуль.

В районі відновлено роботу 54 пунктів обігріву та роботу соціальних патрулів.

На виконання Комплексного плану заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки Лебединського району в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, затвердженого рішенням районної комісії з питань ТЕБ та НС від 25.09.2014, у зв’язку зі значним зниженням температури повітря та з метою запобігання травмування та загибелі людей від дії низьких температур в районі відновлено роботу 54 пунктів обігріву та патрулювання соціальних патрулів.

Робота соціальних патрулів націлена на виявлення та своєчасне  усунення порушень протипожежної безпеки приватних житлових будинків (стан електромереж, пічного та газового опалення) людей похилого віку, одиноких та одиноко проживаючих громадян, громадян з обмеженими фізичними можливостями, багатодітних і малозабезпечених сімей, забезпеченість цієї категорії осіб паливом.